Vědecký čtyřboj

06.01.2022

Začátkem minulého měsíce se naši studenti zúčastnili již čtvrtého ročníku týmové soutěže Vědecký čtyřboj. Stejně jako minulý rok se i letos soutěž konala  v online prostředí a zajímavou formou otestovala znalosti a dovednosti studentů v oblasti biologie, chemie, fyziky a matematiky.
Naši školu reprezentoval tým ve složení: Anna Szymiková (biologie), Tereza Kubiszová (chemie), Matyáš Stříž (fyzika) a Adam Liberda (matematika).
Soutěž byla letos opravdu velkolepě obsazena, neboť se jí zúčastnilo 89 týmů nejen z České republiky, ale i ze Slovenska. V takovéto konkurenci náš mladý tým obsadil vynikající 35. místo.
Gratulujeme k pěknému výsledku a přejeme hodně chuti a také štěstí pro další vědecké zápolení.