Školní rok 2021/2022

Ve dnech 10. 11. a 12. 1. u nás proběhl tradiční Den otevřených dveří, během něhož si mohli zájemci o studium a jejich rodiče prohlédnout naši školu, navštívit odborné učebny, popovídat si s našimi žáky a vyučujícími, získat informace o úspěších a akcích pořádaných školou a mnoho dalšího.
Doufáme, že se všem na našem gymnáziu líbilo.

Budeme se na vás zase těšit ve školním roce 2022/2023!

Školní rok 2020/2021

V polovině ledna se pro naše uchazeče a jejich rodiče pravidelně otevírají brány naší školy. Ve školním roce 2020/2021 jsme vás vzhledem k epidemiologické situaci mohli po škole provést pouze formou videa, ale i tak doufáme, že se vám u nás líbilo.
V rámci videa jste si mohli projít celou školu, nahlédnout do některých odborných učeben, které představili sami vyučující, a v závěru videa lze nalézt rozhovor s paní zástupkyní, v němž odpovídá na dotazy, které jste nám zasílali.

Školní rok 2019/2020