Kontakty

Vedení školy


Ředitel

Mgr. Vladimír Schreier
Telefon: +420 554 610 664
E-mail: Vladimir.Schreier@gym-krnov.cz


Zástupkyně ředitele

Mgr. Silvie Mičinská
Telefon: +420 554 610 664
E-mail: Silvie.Micinska@gym-krnov.cz


Poradenští pracovníci


Výchovná poradkyně

Mgr. Marcela Bachanová
E-mail: Marcela.Bachanova@gym-krnov.cz

Konzultace: 
úterý 9:50 - 10:35
čtvrtek 13:35 - 14:20, popř. dle domluvy


Kariérová poradkyně

Mgr. Lenka Bažová
E-mail: Lenka.Bazova@gym-krnov.cz  

Konzultace:
středa 14:30 - 15:30, popř. dle domluvy


Metodik primární prevence

Mgr. Lubomír Kutálek

E-mail: Lubomir.Kutalek@gym-krnov.cz   


Pedagogičtí pracovníci



THP pracovníci


Kancelář

Anna Němcová - ekonomka, samostatná mzdová účetní
E-mail: Anna.Nemcova@gym-krnov.cz

Šárka Pitelková - pokladník, sekretářka
E-mail: Sarka.Pitelkova@gym-krnov.cz


Uklízečky

přízemí - Gabriela Mroščáková
I. patro - Yvona Krýdová
II. patro - Marie Havlasová


Školník

Petr Kubačák



Adresa

Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace
Smetanův okruh 19/2
794 01 Krnov

Telefon: +420 554 614 594
E-mail: sekretariat@gym-krnov.cz

E-mail pro evidenci úředních emailů: GKR@po-msk.cz

Pozn.: Maximální velikost zprávy 20 MB, podporované formáty příloh (DOC, DOCX, GIF, JPEG, JPG, PDF, RTF, TIF, TIFF, XML, XMLX, ZFO)

ID datové schránky školy: geufw6j
IČO: 00 601 349
IZO: 000 601 349