Vánoční nohejbal s rekordní účastí

08.01.2024

Již dlouholetou tradici má vánoční nohejbalový turnaj dvojic, který probíhá v tělocvičně naší školy vždy 25. prosince.
Zúčastnit se ho mohou žáci, jejich rodiče, absolventi školy nebo jejich kamarádi.
V letošním školním roce si v tento sváteční den přišlo zahrát rekordních 13 dvojic.
Družstva hrála ve třech skupinách systémem každý s každým. Týmy z prvních dvou míst v základních skupinách postoupily do bojů o konečné pořadí.
Zápasy byly opět velmi vyrovnané. Stejně napínavá byla také utkání o 1. až 3. místo. Všechna družstva si připsala jedno vítězství a jednu porážku. Nakonec se štěstí přiklonilo k absolventům naší školy Marku Hrvolovi a Kubovi Kotovi, kteří díky lepšímu poměru uhraných setů zvítězili.