Okresní kolo družstev v šachu

18.01.2022

V předvánočním období probíhaly nejen přípravy na Štědrý den, ale také urputné boje na šachovnicích.
Okresního přeboru družstev základních a středních škol v šachu se zúčastnily dva týmy z našeho gymnázia.
V kategorii druhého stupně základních škol nás reprezentovali Martin Perout a Martin Kolomazník z kvarty a spolu s nimi Oliver Belánik a Lukáš Veliký z tercie. Tento tým skončil na výborném třetím místě.
Ještě více se dařilo našemu týmu v kategorii středních škol. Tým ve složení Tomáš Grček, Jan Weczerek, Vladimír Repka a Georgios Kumarcis zvítězil a z prvního místa postoupil do krajského kola.
Všem našim šachistům gratulujeme a přejeme hodně štěstí, rozvahy a trpělivosti do dalších šachových partií.