Přednášková noc

01.02.2023

V pátek 27. 1. od 17.30 do půlnoci proběhla na naší škole tradiční přednášková noc Krrnoc. Letos se celé organizace ujali žáci z oktávy.
Program byl bohatý, hodinové přednášky našich zajímavých hostů dokonce probíhaly paralelně ve dvou místnostech. Díky rozmanitosti (historie, medicína, včelařství, tanec, cestování, právo, architektura, ...) si opravdu mohl vybrat každý. Mezi přednáškami byl i čas na drobné občerstvení a sdílení dojmů.

Vstupné na akci bylo dobrovolné, ale i přesto se vybralo krásných 4 641,- Kč. Tyto peníze již byly odevzdány v Charitě Krnov, která je využije zejména na zajištění paliativní péče.
Mockrát děkujeme našim přednášejícím, kteří si na nás udělali čas a obohatili nás mnoha zajímavými informacemi. Děkujeme návštěvníkům a věříme, že se jim u nás líbilo a opět si k nám najdou cestu. Díky za uspořádání skvělé akce patří samozřejmě také organizátorům.