Piknik

16.06.2024

Oslava Dne dětí patří již každoročně oblíbenému pikniku, letos na téma Barbie & Ken.
V parku před gymnáziem, který byl vyzdoben balónky a dekoracemi v duchu růžové a světlemodré barvy, se sešli všichni žáci od primy až po letošní absolventy.
Piknik nabídl bohatý program plný zábavy, skvělé hudby a her. Nechybělo ani taneční vystoupení žáků a volba nejlepšího kostýmu.
Atmosféra byla naprosto úžasná, všichni si slunečný den užili.
Sladkou tečkou byla zmrzlina, která barvou i příchutí dokonale doladila růžové a světlemodré téma pikniku.
Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě a realizaci této veselé akce, která nám dává prostor užít si společný čas se spolužáky a učiteli i mimo třídu a odpočinout si od náročného studia. A tak již nyní probíhají diskuze o tématu na příští rok.