Okresní kolo chemické olympiády

12.03.2020

V pondělí 2. března se na naší škole konalo okresní kolo chemické olympiády kategorie D. Bylo to vůbec poprvé co se naše škola stala hostitelem okresního kola a proto jsme velmi rádi, že stejně jako v předchozích ročnících, i v tom letošním se našim studentům velmi dařilo.
Do okresního kola postoupilo pět našich studentů z kvarty a i přes to, že dva z nich se nakonec nemohli zúčastnit, zbylá trojice vybojovala co mohla. Na prvním místě se umístil Nikolaos Kotásek, hned za ním, na místě druhém, Lenka Martínková a na čtvrtém místě Natálie Kratěnová. První dva zároveň postupují do krajského kola, kde se jim doufejme bude dařit také. Všem třem děkujeme za vynikající reprezentaci, gratulujeme ke skvělým výsledkům a přejeme hodně chuti k dalšímu studiu chemie.

Mgr Petr Štěpánek