Návštěva z Austrálie

16.09.2023

Vždy máme velkou radost, když se k nám vrací naši absolventi. A ještě větší, když slyšíme, že se jim v dalším životě daří.
Osudy a cesty mnohých z nich jsou neskutečně zajímavé, a proto nás moc těší, když máme možnost je zprostředkovat a inspirovat jimi naše současné žáky.
V pátek nás takto přišla obohatit Alexandra Viskupičová, která se po maturitě vydala na dobrodružnou cestu až do daleké Austrálie. Studentům vykládala o tom, co je potřeba k vycestování, o studiu a životním stylu Australanů, o místních zajímavostech a jídle, které v této zemi ochutnala.
Saša v Austrálii žije již rok a po krátké "dovolené" v ČR se tam plánuje opět vrátit.
My jí velmi děkujeme za skvělou přednášku a přejeme jí, aby se jí i nadále dařilo a byla spokojená.