Kurz DICE Salamanca pro učitele a studenty španělštiny

10.09.2023

Poslední týden školního roku, kdy se většina studentů naší školy už těšila na vysvědčení a připravovala se na prázdniny, vyrazila paní učitelka Brisudová společně s žákem letošní septimy Vojtou Flosmanem studovat do krásné historické Salamanky.
DICE Salamanca je jedno z didaktických center, které nabízí výuku španělštiny jak pro učitele, tak pro studenty.
Zatímco paní Brisudová s kolegy z různých evropských zemí navštěvovala didaktický kurz pro učitele, Vojta absolvoval kurz pro mírně pokročilé studenty.
Výuka probíhala od pondělí do pátku. Dopoledne studenti absolvovali dva učební bloky, následovala "siesta" a odpolední aktivity – prohlídka města, ochutnávka tradičního jídla, …
Jak paní učitelka, tak Vojta se shodli na tom, že kurz v Salamance byl pro oba úžasnou zkušeností, kterou by si rádi v budoucnu zopakovali.