Zaměstnanci

Pedagogičtí pracovníci

Mgr. Marcela Bachanová

Výchovný poradce / ČJ / D

Marcela.Bachanova@gym-krnov.cz

Mgr. Lenka Bažová

FRJ / ZSV / HV

Lenka.Bazova@gym-krnov.cz

Mgr. Lada Brisudová

ŠPJ / AJ

Lada.Brisudova@gym-krnov.cz

Ing. Josef Dlouhý

INF

josef.dlouhy@gym-krnov.cz 

Mgr. Jana Chudárková

ČJ / NJ

Jana.Chudarkova@gym-krnov.cz

Mgr. Miroslav Indrák, Bc.

M / F

Miroslav.Indrak@gym-krnov.cz

Mgr. Zdeňka Jánová

TV / Bi

Zdenka.Janova@gym-krnov.cz

Mgr. Lada Kratochvílová

TV / Bi

lada.kratochvilova@gym-krnov.cz 

Mgr. Šárka Kleinová

ČJ / HV

Sarka.Kleinova@gym-krnov.cz

Mgr. Marie Kolářová

AJ / D / RJ

Marie.Kolarova@gym-krnov.cz 

Mgr. Janula Konstantinidu

VV / ČJ

Janula.Konstantinidu@gym-krnov.cz

Mgr. Tomáš Heinzke

AJ / TV

Tomas.Heinzke@gym-krnov.cz

Mgr. Radim Křižanovský

Bi / Z

Radim.Krizanovsky@gym-krnov.cz

Mgr. Lubomír Kutálek

TV / Bi

Lubomir.Kutalek@gym-krnov.cz

Mgr. Lenka Kutálková

AJ / HV

Lenka.Kutalkova@gym-krnov.cz 

Mgr. Jana Lantová

ZSV / ČJ

Jana.Lantova@gym-krnov.cz

Mgr. Silvie Mičinská

M / INF

Silvie.Micinska@gym-krnov.cz

RNDr. Jarmila Moravcová

M / F

Jarmila.Moravcova@gym-krnov.cz

Mgr. Petr Opršal

M / Ch

Petr.Oprsal@gym-krnov.cz

Mgr. Anna Peroutová. Ph.D.

F / M

Anna.Peroutova@gym-krnov.cz

Mgr. Ljuba Přibylová

M / Z

Ljuba.Pribylova@gym-krnov.cz

Mgr. Vladimír Schreier

Bi / TV

Vladimir.Schreier@gym-krnov.cz 

Mgr. Libuše Studecká

AJ / FRJ

Libuse.Studecka@gym-krnov.cz

Mgr. Petr Štěpánek

Ch / Bi

Petr.Stepanek@gym-krnov.cz

Mgr. Monika Tošenovjanová

D / ČJ

Monika.Tosenovjanova@gym-krnov.cz

Ing. Jakub Ulmann 

F / TV

Jakub.Ulmann@gym-krnov.cz

Mgr. Marcela Valášková

ZSV / RJ / NJ

Marcela.Valaskova@gym-krnov.cz

Mgr. Hana Váňová

AJ / HV

Hana.Vanova@gym-krnov.cz

Mgr. Břetislav Vilímek

TV

Bretislav.Vilimek@gym-krnov.cz


THP pracovníci

Kancelář:
Anna Němcová - ekonomka a samostatná mzdová účetní

Anna.Nemcova@gym-krnov.cz

Šárka Pitelková - pokladník, sekretářka

Sarka.Pitelkova@gym-krnov.cz


Školník:
Petr Kubačák


Uklízečky:
přízemí - Jana Lusková
I. poschodí - Yvona Krýdová
II. poschodí - Marie Havlasová