Aktuality
Přečtěte si, co je nového


I v tomto školním roce proběhne Olympiáda v českém jazyce. Předpokládáme, že olympiáda proběhne distanční formou 26. listopadu v odpoledních hodinách.

v listopadu pravidelně pořádáme třídní schůzky. Vzhledem ke stále trvajícímu nouzovému stavu je však nemůžeme uskutečnit. V případě zlepšení epidemiologické situace a návratu žáků do škol se uskuteční v lednu. Přesto máte možnost informovat se o studijních výsledcích žáků u vyučujících elektronicky - prostřednictvím Bakawebu pro rodiče nebo...

Gymnázium v Krnově se připojilo ke Krajské sbírce potravin 2020, která bude opět organizována ve spolupráci s Potravinovou bankou Ostrava. Uspořádání potravinové sbírky se koná u příležitosti Mezinárodního dne za vymýcení chudoby, který se každoročně slaví 17. října. Cílem této akce je sběr trvanlivých potravin, které budou předány lidem v nouzi...

Na základě hygienických opatření je od 10. 9. 2020 vstup do školy a pohyb ve společných prostorách pouze s rouškou.

Studenti 1. ročníku a kvinty našeho gymnázia byli opět úspěšní a po zásluze získali své certifikáty PET. Všem gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu angličtiny.

Ve dnech 7. - 11. září se uskutečnil turistický kurz letošní 4. A a oktávy. Místo v Chorvatsku jsme zakotvili v Hluboké nad Vltavou, kde byla naším mořem právě ona Vltava, prohřátého písku jsme si užili na volejbalovém hřišti a místo racků nás chodily navštěvovat místní zvědavé kachny.

Žák kvinty našeho gymnázia Tomáš Holinka reprezentoval Squash Klub Krnov na letošním odloženém "Mistrovství České republiky družstev juniorů ve squashi". Společně s Ondřejem Hazuchou a Kateřinou Lindovskou vybojovali v ostravském sportovním centru FAJNE v kategorii družstev do 15 let krásnou bronzovou medaili.Kontakty:

Telefon: +420 554 649 594

E-mail: sekretariat@gym-krnov.cz

E-mail pro evidenci úředních e-mailů: GKR@po-msk.cz

IČO: 00 601 349

IZO: 000 601 349

ID datové schránky: geufw6j


Adresa:

Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace
Smetanův okruh 19/2
794 01 Krnov

Zřizovatel:

Moravskoslezský kraj
28. října 117
702 18 Ostrava 

Obory (kódy KKOV)

7941K/81 Gymnázium - osmileté (prima - oktáva)
7941K/41 Gymnázium - čtyřleté (první - čtvrtý ročník)