Kontakty


Adresa

Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace
Smetanův okruh 19/2
794 01 Krnov

Telefon: + 420 554 614 594
E-mail: sekretariat@gym-krnov.cz

E-mail pro evidenci úředních emailů: GKR@po-msk.cz

Pozn. maximální velikost zprávy 20 MB, podporované formáty příloh (DOC, DOCX, GIF, JPEG, JPG, PDF, RTF, TIF, TIFF, XML, XMLX, ZFO)

ID datové schránky školy: geufw6j
IČO: 00 601 349
IZO: 000 601 349  


Vedení školy


Ředitel

Mgr. Vladimír Schreier
Telefon: +420 554 610 664
E-mail: Vladimir.Schreier@gym-krnov.cz


Výchovný poradce

Mgr. Marcela Bachanová
Tel: +420 554 614 594
E-mail: Marcela.Bachanova@gym-krnov.cz

Konzultační hodiny
pondělí: 9:50 - 10:35
čtvrtek: 13:00 - 14:00, příp. po domluvě

Pro více informací klikněte zde.

Zástupce ředitele

Mgr. Silvie Mičinská
Telefon: +420 554 610 664
E-mail: Silvie.Micinska@gym-krnov.cz


Metodik primární prevence

Mgr. Lubomír Kutálek

E-mail: Lubomir.Kutalek@gym-krnov.cz   


Kariérový poradce

Mgr. Lenka Bažová

E-mail: Lenka.Bazova@gym-krnov.cz  



Pedagogičtí pracovníci



THP pracovníci

Kancelář

Anna Němcová - ekonomka, samostatná mzdová účetní

E-mail: Anna.Nemcova@gym-krnov.cz

Šárka Pitelková - pokladník, sekretářka

E-mail: Sarka.Pitelkova@gym.krnov.cz

Uklízečky

přízemí - Jana Lusková

I. patro - Yvona Krýdová

II. patro - Marie Havlasová

Školník

Petr Kubačák




Kontakty:

Telefon: +420 554 614 594

E-mail: sekretariat@gym-krnov.cz

E-mail pro evidenci úředních e-mailů: GKR@po-msk.cz

IČO: 00 601 349

IZO: 000 601 349

ID datové schránky: geufw6j


Adresa:

Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace
Smetanův okruh 19/2
794 01 Krnov

Zřizovatel:

Moravskoslezský kraj
28. října 117
702 18 Ostrava

Obory (kódy KKOV)

7941K/81 Gymnázium - osmileté (prima - oktáva)
7941K/41 Gymnázium - čtyřleté (první - čtvrtý ročník)